Koniec rundy jesiennej

Koniec rundy jesiennej - przegrywamy po niezłych fragmentach meczu -
2 :6 (1 :4).Bardzo szybko stracone bramki ustawiły mecz .Ten scenariusz powtarza się od kilku meczy.Gonimy wynik - odkrywamy się i dostajemy kolejne bramki z kontry.Mieliśmy większe oczekiwania ale piłkarska rzeczywistość obecnej II ligi nas przerosła.Jesienią w poprzednim sezonie zdobyliśmy 10 pkt teraz o 6 mniej.Wiem że bardzo chciałyście pożegnać jesień zdobyczą punktową widziałem to na boisku ale nie mieliśmy zbyt wielu atutów.Cieszy fakt że w tej rundzie zagrały aż 22 zawodniczki i mimo wielu absencji (z różnych powodów) w poszczególnych pojedynkach zawsze był skład gotowych dziewcząt do gry.Poziom obecnej ligi jest najwyższy w przekroju tych 4 lat od kiedy gramy na tym szczeblu rozgrywek.To szczebel ogólnopolski i nie ma słabych drużyn.Przegrywałem razem z Wami i zapewne moje decyzje również miały wpływ na wyniki.Przyjemnością dla mnie jest praca z Wami w asyście Kiera,Piotra i Pawła.Mam nadzieję że ta dobra atmosfera zaprocentuje wiosną .Przygoda trwa - musicie z niej czerpać jak najwięcej radości - to przecież piłka sprawiła że jesteście razem, że co tydzień towarzyszą nam niesamowite emocje.Piszą o Was w gazetach a tysiące najwyższej jakości fotek dokumentują nasze zmagania boiskowe.Cieszcie się ,że jest klub, ludzie, którzy stwarzają Wam warunki do uprawiania dyscypliny, którą wybrałyście.Przed nami jeszcze wiele niezapomnianych chwil, wzruszeń i radości.Najlepszy mecz cięgle przed wami.Wspaniałe bramki ,udane interwencje i rozśpiewany autobus (trzeba wzbogacić repertuar) - to wszystko się zdarzy - trzeba wierzyć.Chylę czoło przed moimi "piłkarami" za uprawianie tej trudnej dyscypliny sportu dla dziewcząt.Przecież jest tyle "babskich" zajęć do zrobienia a wy naparzacie w piłę.Jesteście wielkie i do puki Wam będzie się chciało jestem z Wami.Piszcie w grupie (a lepiej na czacie) komentujcie mecze może te spostrzeżenia pomogą mi w prowadzeniu drużyny.Zostaną wojowniczki - mam nadzieje że będzie ich więcej a niżeli 20.Głowy do góry - WIOSNA BĘDZIE NASZA !!!!!!!

fotorelacja: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.736538609734254.1073742294.314940848560701&type=1